Bezměrovský dvůr - penzion, ubytování, restaurace

Ubytování

BEZMĚROVSKÝ DVŮR nabízí zákazníkům ubytování v dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou a WC, resp. s rohovou vanou. K dispozici je apartmán i přistýlky. Ubytování odpovídá zařazení do třídy Standard (***), kdy naši zákazníci oceňují především klidné prostředí s domácí atmosférou, kdy každý pokoj je jiný, jinak situovaný, jinak členitý s možností spaní na jednotlivých postelích, tak i tzv. manželských.

Svým hostům nabídneme i náhradní možnost ubytování v soukromí pro případ, že je naše zařízení obsazeno - po dohodě nabídneme i přepravu osob a zavazadel. Jako samozřejmost pokládáme i spojené služby jako např. možnost stravování. Restaurace s otevřeným krbem, bar, sklípek jakož i zahradní restaurace i obchod s potravinami se nachází přímo v objektu. Zde můžete v domácí atmosféře vychutnat kulinářské umění naší kuchyně. Hosté mají možnost v objektu připojení na internet, televizi.

Pro zákazníky, nevyžadující standard ubytování třidy *** a vyšší, můžeme omezeně nabídnout pronájem prostor tomu odpovídajících.

ubytování

VÍTEJTE V BEZMĚROVSKÉM DVOŘE
Hotel Bezměrovský dvůr poskytuje stravování a ubytování. Hotel a restaurace se nachází v obci Bezměrov pouhých 5 km od historického města Kroměříž, 2,5 km od města Kojetína na silničním tahu Brno – Kroměříž. Svou výhodnou polohou, úrovní služeb, příjemným a tichým prostředím se stává přitažlivým pro návštěvníky toužící po klidu a domácí vesnické atmosféře.

Hospůdka roku    Hospůdka roku

Bezměrov 36/103
767 01 Kroměříž
GPS: 49°19'46.908N, 17°20'5.497E
Ukázat na mapě

počítadlo Tel. restaurace:
+420 573 362 198

Rezervace, akce, cattering:
+420 777 733 500
infozavináčbezmerovskydvur.cz

Ubytování:
+420 777 733 502
infozavináčbezmerovskydvur.cz

super-info-gastro

rodinný penzion Bezměrovský dvůr | ubytování v Kroměříži | dovolená na Kroměřížsku | turistika na Kroměřížsku | cykloturistika na Kroměřížsku | Kroměřížsko a okolí | Doporučené odkazy

© 2008 OK artdesign - tvorba www stránek, webdesign, grafické návrhy, vizitky

NAVRCHOLU.cz