Bezměrovský dvůr - penzion, ubytování, restaurace

Nový Bezměrovský dvůr - firemní stravování

Nový Bezměrovský dvůr je nově certifikovanou restaurací Czech species Asociací hotelů a restaurací české republiky, která nabízí kvalitní firemní stravování pro vaše zaměstnance. Poskytujeme pořádání firemních i soukromých večírků a posezení, cateringové, restaurační, kavárenské, samoobslužné, svatební hostiny a další individuální gastronomické služby. Klademe důraz na profesionální kuchařský servis a otevřenou komunikaci s klienty.

Firemní stravování, cateringové služby

Naším každodenním cílem je poskytnout vám perfektní kulinářské zážitky s ohledem na servis, pohostinnost, kvalitu jídla, profesionalitu, kuchařskou zručnost, prezentaci, atmosféru a styl. Vždy nabízíme značkové a nezaměnitelné služby. Uspokojíme veškeré vaše náročné požadavky na skvělé stravování.

Restaurace

BEZMĚROVSKÝ DVŮR nabízí svým hostům k posezení:

Můžete zde v domácí atmosféře vychutnat kulinářské umění naší kuchyně. Grilování na dvoře v letním období je velmi vyhledávaným způsobem rodinných a společenských oslav. Rádi bychom Vám u nás, takové chvíle pomohli opravdu prožít, abyste se k nám vždy s pocitem důvěry znovu rádi vraceli. Velmi si zakládáme na tom, abychom Vám mohli nabídnout vysokou kvalitu podávaných jídel.

Provozní doba restaurace Bezměrovský dvůr

restaurace

VÍTEJTE V BEZMĚROVSKÉM DVOŘE
Hotel Bezměrovský dvůr poskytuje stravování a ubytování. Hotel a restaurace se nachází v obci Bezměrov pouhých 5 km od historického města Kroměříž, 2,5 km od města Kojetína na silničním tahu Brno – Kroměříž. Svou výhodnou polohou, úrovní služeb, příjemným a tichým prostředím se stává přitažlivým pro návštěvníky toužící po klidu a domácí vesnické atmosféře.

Hospůdka roku    Hospůdka roku

Bezměrov 36/103
767 01 Kroměříž
GPS: 49°19'46.908N, 17°20'5.497E
Ukázat na mapě

počítadlo Tel. restaurace:
+420 573 362 198

Rezervace, akce, cattering:
+420 777 733 500
infozavináčbezmerovskydvur.cz

Ubytování:
+420 777 733 502
infozavináčbezmerovskydvur.cz

super-info-gastro

rodinný penzion Bezměrovský dvůr | ubytování v Kroměříži | dovolená na Kroměřížsku | turistika na Kroměřížsku | cykloturistika na Kroměřížsku | Kroměřížsko a okolí | Doporučené odkazy

© 2008 OK artdesign - tvorba www stránek, webdesign, grafické návrhy, vizitky

NAVRCHOLU.cz